This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Album met ansichtkaarten Enschede
Starting price 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Starting price 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Result: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Starting price 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Result: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Twee opaline glazen pijpvazen
Result: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Flamingo
Result: 60 EUR

Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Starting price 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Starting price 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Zes-delgie messing haardset
Result: 170 EUR

19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Starting price 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Result: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek 16e
Result: 100 EUR

Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee tegeltableau's
Starting price 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Result: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.