Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...
835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.