Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.