Ongesigneerd. Expressionistisch. Meisjesportret. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.
Uniek gouden Chopard horloge, 750/000, Mechanisch, met een witgouden scharnierende band. Voorzien van een witgouden ovale kast met turkoois wijzerplaat. Als lunette zit er een geelgouden grillig gevor...
Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Houten koffer met zilveren Robbe & Berking bestek, 925/000, model Alt Chippendale, bestaande uit 9 tafelvorken, 9 -lepels en 9 - messen, 9 dessertvorken, 9 -lepels en 9 -messen. 2 groentelepels, een a...
Witgouden horloge, 750/000, Rolex, met diamant. Mechanisch. Vintage Rolex horloge met een ovaal gecontourneerde kast voorzien van een lunette met 36 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct. Vo...
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...
Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden Omega horloge, 750/000, Vintage,met diamant en saffier. Mechanisch horloge met ovale zetkast versierd met een rand met 22 briljant geslepen diamanten, 4 markiesgeslepen diamanten en 6 markie...
Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren vogel op standaard, 800/000 voorzien van horloge. Beeldje van een papagaai op stok versierd met graveerwerk. De papagaai kan open en beschikt aan de binnenzijde over een horloge me...
Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale zilveren kandelaars, 925/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gev...
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.
Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...
Collier van 2 rijen gecultiveerde parels, ø 8mm, bevestigd aan een groot witgouden slot, rond model, ø 22 mm, bezet met een parel, een rand met 12 singlecut geslepen diamanten en een rand met 12 rond ...
Fraaie set met gouden armband en ring, 750/000, met parel en diamant. Slavenband met een sierlijk opengewerkte bovenkant, in soort strikvorm, bezet met 3 markies geslepen diamanten en briljant geslepe...
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band met een grote rozet bezet met in het midden een grote roosgeslepen diamant, ø10 mm, P1. Daaromheen een rand met 16 roosgeslepen di...
Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...
Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.
Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.
Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat