Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
D. d'Arte. F. Conso. Italië? Vis op metaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 6,5 x B 20,3 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur pijpcomfoor en een specerijenbakje. Antiek pijpcomfoor, rond model met gecontourneerde rand, 3 krulpoten en een houten greep, Vermoedelijk J.A. Geffen, Amsterdam, 1780. 4x10x2,5cm e...
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 925/000, met hengsel. Rond gecontourneerd bonbonmandje met gezaagd ovaal, ster en klaverdecor. En een opengewerkt hengsel met floraal decor. MT.: Francis Butty & Nicholas Dumee,...
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een straal bewerking op het scharnierende deksel met monogram. De onderzijde en zijkanten zijn voorzien van een lijnenpatroon. De binnenzijde is ...
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoor met een v...
Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...