Antieke gepolitoerde Duitse biedermeier commode van kersenhout, met geëboniseerde halve zuilen en messing kapitellen. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade + lades met binnenleven. Afmeting: 166 x 117 x 49 cm. In goede staat.
Antieke bamboe theetafel met vlechtwerk. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Prachtig Drents kabinet van eikenhout met volle zuilen, vergulde kapitellen en ringbeslag. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 235 x 170 x 53 cm. In goede staat.
Groot Duits eikenhouten Dänziger schrijfbureau met bastion panelen rondom. Neo barok. Circa 1920. Afmeting: 80 x 171 x 88 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren kabinet met origineel bronzen beslag, halve zuilen, klauwpoten en kapitellen. Afmeting: 250 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten porseleinkast in barok-stijl. Met bronzen beslag. Stijlmeubel, 20e eeuw. Afmeting: 186 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe linnenkast met lade. Uitneembaar. Circa 1860. Eén hoeklijst mist. Afmeting: 204 x 117 x 56 cm.In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten secretaire met origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 106 x 94 x 55 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met Queen Anne poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast met zuilen. Circa 1880. Uitneembaar, kop kan eraf. Met lade + schappen. Afmeting: 187 x 120 x 157 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire spiegel met vergulde messing applicaties. Circa 1820. Afmeting: H 140 x B 52 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Eikenhouten Henri Deux buffetkast met antiek Jugendstil glas-in-lood. Circa 1890. Eén stukje glas kapot. Afmeting: 230 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse geëboniseerde houten bloemenstandaard. Afmeting: H 116 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met druivenrank kroon. Voorzien van rode velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 117 x 82 x 155 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven. Afmeting: 109 x 93 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 68 x 57 x 148 cm. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout, met volle zuilen, ranken en dieren. Tussenstuk mist. Circa 1880. Afmeting: 203 x 138 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaanse notenhouten penantkast met roccailles en putti. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 88 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met volle zuilen + zes lades. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 126 x 62 x 129 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 75 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde biedermeier eettafel. 19e Eeuw. Afmeting: H 71 cm x Ø 108 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Franse eikenhouten jachtkast met getorste zuilen, leeuwen en vossen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 230 x 134 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eiken kast. Gründerzeit. Circa 1880. Met snekken, lade + schappen. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 135 x 46 cm. In goede staat.
Massief eiken empire kast. Circa 1800-1820. Met twee deuren en onderin twee lades. Koplijst mist. Afmeting: 225 x 185 x 68 cm. Verder in goede staat.
Italiaanse notenhouten commode met twee lades. Gebombeerd + roccailles. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten chaise longue met hekwerk en lichte stoffering. Circa 1900. Afmeting: 75 x 180 x 67 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde duwslede. Afmeting: 55 x 120 x 50 cm. In goede originele staat.