Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde Chinese kist met lederen bekleding en floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen neo renaissance historisme petroleumlamp met figuur. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...
Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Groot tuinbeeld van gegoten cement. Boxer met pups. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten knottenhouders. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten regulateur met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Kleine Duitse messing jaarpendule onder stolp. Gemerkt Kern. Circa 1960. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 84 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Rood/zwart. Afmeting: 94 x 155 cm. In goede staat.
Twee antieke worteldoeken met floraal decor. Aardetinten. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 80 - 155 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Oosterse kleden. Blauw/creme. Afmeting: 92 x 138 cm. / 120 x 130 cm. In goede staat.
Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.
Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...
Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse 18e eeuwse Chinese borden. Twee met haarlijn, één gaaf. Eén met schilfertjes aan rand. Afmeting: Ø 12 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier delen China. (1) Kantonese schotel, 19e eeuw, gelijmd. (2) Twee Familie Verte borden, 19e eeuw, minimale haarlijn. (3) Yixing trekpot, hoek deksel kapot. Afmeting: 17 - 35 cm. In redelijk/goede s...
Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Groot antiek marmeren inktset. Circa 1920. Afmeting: 9 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Drie kleine Oosterse kleden. Divers. Afmeting: 85 x 64 cm. + 69 x 72 cm. + 140 x 71 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.