Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Twee kristallen dekselcoupes op zilveren voet. Twee coupes met omgeslagen rand met amandelslijpsel, voorzien van een deksel en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. 833/000. ø16x26cm. In...
Elegante geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Ring met een rozet voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien, 20x12mm, met daaromheen een rand met kleine briljant geslepen diamante...
Zeldzame grote, antieke Hollandse, dubbelzijdige koekplank met galjoen en officier te paard. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 52 x 6 cm. In goede staat.
Stel Empire sterling zilveren zoutstrooiers 925/000 met afschroefbare strooidop. Met glazen binnenpotjes. Afmeting: H circa 8 cm. In goede staat.
Lot van 12 stuks bronzen perzische bodemvondsten Luristan. 500 - 1000 voor christus. Onder andere; 11x fibulae + 1x speld. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, rond gecontourneerd model met ribbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund, ø23x2cm. ca 225 gram. In goede staat
19e Eeuwse octagonale theekist, belijmd met parelmoer. Met origineel slot + sleutel. Afmeting: 8 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...
19e Eeuwse Franse kaarskandelaar met porselein + vergulding. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Geelgouden knoopsgat versierder, 585/000, in de vorm van een insect met als lichaam een ovaal cabouchon geslepen turkoois. 24x20mm. ca 3,0 gram. MT.: H.Kreeft, Hoorn ca 1916. In goede staat
Lot met zeven oude/antieke messing kandelaren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten Italiaanse barok commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 32 cm. In goede staat.
Hanglamp met kristalglas. Vier-lichts. 60er-Jaren. Afmeting: 60 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.