Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.
Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Chinees snijstuk van rood jade (?). Geisha met paradijsvogel en bloemen. Afmeting: 12,3 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot. Floraal decor + bodemmerk. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met tuin/kikker decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen brushpot met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...
Kleine 18e eeuwse Chinese Familie Rose porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen vaas met losse voet + dubbele bodemring. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.
Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese lakstempels van wit metaal met foo-honden. Afmeting: 3,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.