This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Result: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Result: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 28 x 19 cm. In goede staat.

Koppel antieke Duitse percussie pistolen
Starting price 400 EUR

Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Starting price 550 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, ovaal model met vergulde binnenzijde van de kom. Kom versierd met gedreven decor met acanthusbladeren, krullen en parelrand. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorz...

Zilveren soezenmand
Result: 200 EUR

Zilveren soezenmand, 800/000, rond gezaagd model met floraal decor en een opgesoldeerde geschulpte rand. ø23x6cm. ca 277 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. In goede staat

Zilveren broodmand
Result: 400 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen- en getorst patroon. Voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. MT.: Gerritsen en van Kem...

18e Eeuws misboek met zilverwerk
Starting price 1.200 EUR

18e Eeuws missaal met zilver. Met dubbele sloten, plaquette en hoekstukken, versierd met kwabben en volutten. Antwerpen, 1787. Missaal: Missale romanum ex decreto sacrosancti. antverpia, ex architypog...

12 Zilveren messen
Result: 200 EUR

Twaalf messen met zilveren gevulde heften, model met filetrand. 6 tafelmessen en 6 dessertmessen, 20 en 24 cm. In goede staat.

Zilveren gebaksschep, 1910
Starting price 70 EUR

Zilveren 835/000 gebaksschep. Floraal gegraveerd, deels getordeerde steel, heft met parelrand. Mr. A.C. Kooiman-Schoonhoven. j.l.: A = anno 1910. Afmeting: L 27 cm. Gewicht circa 80 gr. In goede staat...

3 Delen zilver
Result: 70 EUR

Drie delen zilver, met een rechthoekig schaaltje, 925/000, op 4 klauwpootjes, 12x5,5x2,5cm, een kluwenmandje, 833/000, met gezaagd decor, bodem ontbreekt, wat uit model, 8,5x8x9,5cm. en een geldclip m...

Zilveren kaviaarschaaltje
Result: 80 EUR

Zilveren kaviaarschaaltje, 925/000, in de vorm van een schelp, geplaatst op 3 krulpoten, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. London, jl.:c:1977. 14x12x4cm. ca 105 gram. In zeer goede staat

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.
Result: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Result: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Result: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.
Result: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.

Antiek Indonesisch kapmes + schede
Result: 90 EUR

Antiek houtgesneden Indonesisch kapmes met metalen beslag en houten schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede originele staat.

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.
Result: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Ottomaans zilveren kromzwaard
Result: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...

Drie delen zilver
Result: 110 EUR

Lot zilver, 3 delen, met een rond pillendoosje met scharnierend deksel met putti, ø 3,1cm, een vesta, met afbeelding van een golfer, 3x4,5cm, en een boekje met 2 fotohoudende kanten. Voorzien van guil...

Zilveren menageset
Result: 600 EUR

Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...

Set karaffen met zilveren voet
Result: 190 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...

Zilveren reiswekker
Result: 700 EUR

Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wij...

Zilveren jardiniere
Result: 600 EUR

Antieke zilveren jardiniere met witmetalen binnenbak. Prachtig uitgewerkte jardiniere, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 bewerkte poten met acanthusbladeren en vleugels, rijkelijk versierd me...

Antieke memento mori 1780
Starting price 1.900 EUR

Antiek zilveren memento mori horloge, 925/000, zakhorloge in de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk en voorzien van zilveren ketting en sleutel. Uurwerk voorzien van gravure: carn...