Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met knikloop + graveringen. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. Diverse houtsoorten. 20e Eeuw. Afmeting: L 40 - 48 cm. In goede staat.
Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.