Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.