Zilveren reisbestek, 835/000, met lepel en vork. Reisbestek met een vork met scharnierende steel en een lepelbak, versierd met graveerwerk, welke aan de vork geschoven kan worden. MT.: Zaanlandse zilv...
Fraaie Orrefors karaf met zilveren rand, 925/000. Buikkaraf met zilveren rand en een bewerkte bolstop, kleine chip aan de onderzijde van de stop. ø16x25cm. In goede staat
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.