Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.