Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.
Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.
Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit; Eén schotel met floraal/vogel decor. En drie kopjes met figuren/kostbaarheden en karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede s...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...
18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...
Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...
Twee zilveren doosjes, een ovaal Engels vinaigrette doosje, aan de buitenzijde voorzien een gegraveerde rand met monogram E.D. De vergulde binnenzijde van het doosje is voorzien van een biedermeier ge...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.
Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.
Twee antieke pinakels van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.
Armband van lapis lazuli met gouden slot, 585/000. Armband uit lapis lazuli kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting, ø10 mm, met ribbewerking. 20 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met gegraveerde teksten + bodemmerk. Afmeting: 6 x 9 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Randschade. Afmeting: 38,5 x 32 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met draken in hemel, boven zee decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.