J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.
Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...
J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G
Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....
Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.
Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U
Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U
H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G
Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.
Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.