Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule onder glazen stolp. Circa 1860. Dame met paard. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 x 38 x 17 cm. In goede staat.