Oud Perzisch bidkleed. Beige. Panderman, Turkije. Afmeting: 171 x 117 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed met rode rozen. Karabag. Afmeting: 244 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Blauw, oranje gekleurd. Floraal decor. Afmeting: 130 x 92 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bakara. Rood floraal. Afmeting: 154 x 97 cm. In goede staat.
Handgeknoopt kleed. Rood van kleur, met in de omranding blauw. Op de hoek is een jaartal en naam verwerkt 1947 Gahbi?. Afmeting: 171 x 110 cm. In goede staat.
Een antiek met gouddraad geborduurd zijden kleed met franjes. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden, waarvan één kleed met poezen decor. Afmeting: 190 x 95 cm. + 115 x 80 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.
Kleurrijk oud Perzisch kleed. Floraal decor. Afmeting: 196 x 137 cm. In goede staat.
Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Creme-roze, floraal decor. Afmeting: 95 x 148 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Fijn geknoopt klein zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 199 x 152 cm. In goede staat.