19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse theestoven. 19e Eeuw. Mahoniehout met koperen binnenbak. Afmeting: 43 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten (ramskoppen). Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Groot oud Frans smeedijzeren wijnrek ca. 1930 met twee deuren (zwart geschilderd). In goede originele staat 164x101x57cm.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale teakhouten scheeps documenten kist met messing beslag en origineel slot. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 27 x 50 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse emaille fotolijst met porseleinen medaillon. Handbeschilderd. Moeder met kind. Afmeting: 23 x 14 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.