Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Drie 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen trekpotten. 1x Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. 1x Draken decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.
Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.
Lot oud divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; elektrische blikken kraan T.M. + elektrische motor (Harley) Sanchis Espana, en elastolin dieren + knikkerspel. Afmeting: 2 - 41 cm. In re...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Lot met diverse modelauto's. Onder andere; Burago, Polistil, Revell et cetera. Licht bespeeld. Afmeting: circa 20 - 30 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.