Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep naar Bugatti. Twee panters. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 9,5 x 24 cm. In goede staat.
Groot antiek figuur van gips (model mal), Wilhelm Leembruck. 1881 - 1919. Vrouwelijk naakt. Waarschijnlijk een afgekeurd gipsfiguur uit atelier Lehmbruck. Afmeting: H 122 cm.
Gesigneerde antieke Franse figurengroep op marmeren basement. Door J.D. Aste. Twee meisjes hand in hand. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren buste. 19e Eeuw. Vrouw in klederdracht. Door Dumaique. Naden. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige Rafael. Italië of Spanje. Met polychromie. Arm mist, hand mist. Afmeting: H 105 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen geisha met spiegel + bodemmerk. Aan de onderkant is voet zichtbaar. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Bronzen berenspiegel in Schwarzwalder stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke bronzen sculptuur. Holland. Circa 1925. Art deco, dierfiguur, eekhoorn. Coromandelhouten voet. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Lady Fortuna met Hoorn des overvloeds op marmeren sokkel. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel: Cosette. Meisje draag houten emmer. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Ridder op paard. Linker teugel mist + chip marmer. Afmeting: 50 x 32 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur. Frankrijk. Circa 1900. AD. Meritum. Door Eugene Marioton, 1854 - 1933. Engel met bazuin. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws bronzen figuur. Edelman met geweer. Ongesigneerd. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen honden. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren sokkel. Art deco stijl. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Mooie patina. Deukje achterkant basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte danseres. Gesigneerd Sandor Jaray. 1870 - 1916. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee bronzen jugendstil stijl wandplaquettes in de stijl van Mucha. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 22,7 x 9 x 1 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.
Groot lot diverse tinnen soldaten et cetera. Frankrijk. Oud/antiek. H.S.P. France. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Duits gepolychromeerd steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp. 1904 - 1983. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Marmeren? met albast buste. Studio Prof. J. Bessi. 20e Eeuw. Afmting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans samac figuur. Gesigneerd Aug. Moreau. Meisje met engel. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees bronzen figuur staande op lotusbloem. Twee-delig. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen putto met blaashoorn. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Jongen bij boomstronk. Gesigneerd Aug. Moreau. Chip. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Hond op kleed. Op basement. Circa 1870. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dansend paar. Naar Edgar Degas. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Circa 1900. Chinese jongen met vis. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Edelman met hoed. Circa 1900. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtsnijwerk beeld/buste met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met polychromie. Afmeting: 39 x 37 x 24 cm. In goede staat.