Vroeg 19e eeuwse originele Weense 'Hausherren' pendule met notenhouten klokkast, messing beslag en vergulde sierstukken. Pendule heeft kwartierslag uurwerk en datum aanduiding. Wijzerplaat beschadigd, één zuil gelijmd. Géén wormbeval. Afmeting: 63 x 39 x 15 cm. In redelijk/goede staat.