Duitse drie-delige eikenhouten gesigneerde Barok, Louis Seize staande klok. 'J.J. Schröder Ödingen'. Klok heeft afneembare 'Uhrenkopf' kop en een achtdaags-uurwerk met slagwerk op twee bellen. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting 273 x 40 x 25 cm. In redelijk/goede staat.