Zeven maal 18e eeuws Chineese porseleinen 'Queng Long' borden met kust en huis decor. Eén bord randglazuurschades, één bord haarlijnen + randglazuurschades, één bord randglazuurschade, één bord licht randglazuurschades, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord goed. Afmeting: 4 x 23,5 cm ø. In redelijk/goede staat.