Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, bestek, negen kop en schotels + losse schotels. Minimale chips mogelijk. In redelijk/goede staat.