Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: 4 x 16,5 cm ø. In redelijke staat.