Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel met oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voorzien van een ribbewerking. MT.: onduidelijk, gekeurd te Leeuwarden, na 1953. 13x8x3cm. Voorzien van reparatie aan de onderzijde.