Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud A.V. Eén 9e eeuwse gravure, Graavepolder. Afmeting: 16 - 35 cm. In goede staat.