Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en adelijk wapen. Prachtige vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 68 x 47 x 16 cm. In goede originele staat.