Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, olieverf paneel, Paul Nielsen. Eén maal dorpskanaal, ongesigneerd, olieverf paneel. Eén maal abstract, onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek. Eén maal Curt Jacobsen, landschap, olieverf op linnen. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.