Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting als commode: 93 x 118 x 60 cm. Afmeting als klap buffet: 147 x 118 x 60 cm. In goede staat.