Zeer uitgebreid porseleinen Blue Danube servies, decor Zwiebelmuster. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2x Koffiekan, theekan, 4x melkkan, 3x dekselpotten, sauciere, kandelaar, 7x schalen, 2x onderzetters, 4x kleine schalen, 3x zout/peper, 4x suikerpotten, 26x theekoppen + schotels, 20x mokka kopjes + schotels, theehouder, 10x grote borden, 18x soepborden, 6x schaaltjes, 9x ontbijtborden. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 40 cm. In goede staat.