Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand. Gekeurd met "V" (vreemde werken) MT: Lutz und Weiss Pforzheim. 32x51x2,5cm., 25x13x20cm. en 17x9x14cm., totaalgewicht ca. 1900gr. In goede staat