Diese Webseite verwendet Cookies

41. Juniveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 3636

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Startpreis 1.150 EUR
Ergebnis:
2.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In zeer goede staat.