Groot Duits porseleinen eetservies. Gemerkt A.K. Decor Moosrose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 9 grote borden, 9 ontbijtborden, 9 soepborden, 9 dessertschalen, 21 kop en schotels, 3 dekselterrines, 7 schalen (divers), 9 eierdoppen, 2 saucieres, 6 gebaksborden, theepot, melk/suiker set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.