Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met randschade, koffiepot, waarvan dekselknop gelijmd. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijke staat.