Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In goede staat. En een grote Franse palissanderhouten kolompendule met florale intarsia en pronkslinger met putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Wijzerplaat + basement beschadigd. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.