Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, haarlijnen. En een diep bord met landschap decor, restauratie rand. Afmeting: Ø 23 - Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.