Zilveren brandewijnkom, 833/000, versierd met drijfwerk voorzien van guirlandes en cannelures. Geplaatst op een ovale gevulde voet met floraal decor. De kom heeft 2 verticaal geplaatste gekrulde grepen met bol. Voorzien van graveerwerk: 1854 C.O.B. D.J.B.. MT.:A. Mentz Leeuwarden. 1843-1856.24x13x12cm. ca 300 gram. Nette restauratie op diverse plekken.