Prachtige zilver vergulde reiswekker, 925/000, Art Deco, rechthoekig model met een verticaal lijnenpatroon en voorzien van opgelegde florale bewerking op de hoeken. De wekker heeft een wit emaille wijzerplaat en is voorzien van een uurwerk met wekkerwerk. MT.:F&C.Ld, Londen, jl:k:1925. 6x5x11cm. Functies niet getest. In goede staat