Stel kleine kristallen karaffen met zilver, 925/000. Bolle karaffen, rijkelijk versierd met slijpwerk, voorzien van een gladde zilveren kraag. De karaffen zijn voorzien van kristallen geslepen stoppen. ø9x16cm. iets beschadigd aan het puntje van de stop, verder in goede staat