Zilveren pijpcomfoor, 833/000, empire, geplaatst op een houten basement. Ovaal gecontourneerd pijpcomfoor met verdikte rand en geplaatst op een ovale voet met 4 bolpoten. De comfoor is voorzien van een koperen binnenbak. MT.: T.A.Keikes, Leeuwarden, jl.:B:1836. 15x11x13cm. Voorzien van een restauratie aan de rand.