Set met 2 zilveren flessenbakken in cassette, 833/000. Twee ronde flessenbakken met een iets opstaande rand met filetbewerking en zijn voorzien van mahonie houten bodem. De flessenbakken zijn geplaatst in een cassette van Benten & Zonen, Amsterdam. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: m:1871. ø16x2cm. Eén bak is voorzien van nette restauratie. In goede staat