18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read London, No 523. Veer vast. Het horloge is voorzien van deels restvergulding. London, jl.:k:1785. ø 50 mm. lengte chatelaine 42 cm.