Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circa 1900. (5) 18e Eeuws bord, chips/haarlijn. (6) Gemberpot, goed. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijke staat.