Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille floraal, gerestaureerd. In matige staat. Afmeting: Ø 13 - 16 cm. In matig/goede staat.