Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip. Twee borden met tuin decor, één bord haarlijn en één bord chips. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.