Bijzonder fraai zwaar plated koffieservies, 5 delig, met een koffiekan, een theekan, een melkkan, een suikerpot en een dienblad. Gemerkt B.Wiskemann. Het servies is geplaatst op een ronde voet en versierd met bewerkte banden voorzien van een strak palmettendecor met bollen. Het grote rechthoekige dienblad is voorzien van opgelegde elementen met palmetten en deels met vergulding. 53x31cm. De kannen hebben een houten greep. 23x15x26cm. 25x16x18cm, 14x9x11cm en 16x12x12cm. In goede staat.