Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, geplaatst op 4 bolpoten met een rechthoekige voet. Het geheel is geplaatst op een zwart houten basement en voorzien van een koperen binnenbak. MT.: T.A.Keikes, Leeuwarden, jl.:B:1836. 15x11x14cm. Iets gedeukt in de rand, verder in goede staat.