Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen young chen kop en schotels. Met herten in landschap/goud decor. Bestaande uit: twee kopjes + drie schotels. Twee schotels goed, één schotel haarlijn/chip. Eén kopje goed. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.